DAROWIZNA

Podoba Ci się to, co robimy? Możesz dorzucić się do utrzymania portali informacyjnych oraz wesprzeć nasze działania edukacyjne.

Wsparłyśmy Ciebie? Ty wesprzyj naszą Fundację!

Wpłatę w dowolnej kwocie możesz dokonać na konto Fundacji „Mlekiem Mamy”

mBank: 13 1140 2004 0000 3002 7743 1381

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Twoja wpłata jest podziękowaniem i pomaga nam działać.


Za wszelkie wpłaty gorąco dziękujemy! Pomagają nam pokryć koszty utrzymania portali informacyjnych oraz umożliwiają dalsze działania opisane w Statucie Fundacji.


Uwaga

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć w zeznaniu rocznym (PIT) łącznie kwotę stanowiącą 6% dochodu, a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Dowodem przekazania darowizny jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego (tj. wydruk potwierdzenia przelewu). Na życzenie Darczyńcy Fundacja „Mlekiem Mamy” wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.


Fani Mani

Według danych z 2020 roku ponad 70% internautów zrobiło zakupy on-line chociaż raz. Jeżeli jesteś internautką, to jest bardzo duża szansa, że robisz zakupy on-line.

Doskonale wiemy, że czasami trudno jest wesprzeć jakąś inicjatywę, bo na co dzień jest wiele innych wydatków. Dlatego prosimy Cię – zarejestruj się na Fanimani.pl i wspieraj naszą organizację robiąc zakupy on-line. Za każde Twoje zakupy sklep zrobi darowiznę na nasz cel. Czyż to nie jest cudowne, proste, a w dodatku DARMOWE?

Wystarczy zarejestrować się i wybrać naszą Fundację. Możesz też zainstalować Przypominajkę, która przypomni Ci o jej włączeniu przed zrobieniem zakupów.

Kliknij tu: fanimani.pl


Kalendarz Mlekiem Mamy (zbiórka)

Chcemy wydać edukacyjny, laktacyjny “Kalendarz Mlekiem Mamy” na rok 2023 i przekazać go bezpłatnie jak największej liczbie publicznych podmiotów leczniczych, aby każda kobieta w okresie okołoporodowym, przychodząca na wizytę do gabinetu lekarskiego miała dostęp do rzetelnej wiedzy zamiast reklamy tzw. mleka modyfikowanego.

Kalendarz promujemy hasłem #edukacjazamiastreklamy. Zamiast REKLAMY zapewnimy kobietom w okresie okołoporodowym, przychodzącym na oddział szpitalny profesjonalną wiedzę na temat zalet karmienia naturalnego i ewentualnych problemów w laktacji. “Kalendarz Mlekiem Mamy” ma za zadanie normalizować i promować karmienie naturalne (piersią lub odciągniętym mlekiem) małych dzieci.

Wesprzyj naszą inicjatywę! [KLIK]

Możesz również skorzystać z szybkich płatności:

Wybierz kwotę wsparcia:

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację!

10zł

20zł

50zł