DAROWIZNA

Podoba Ci się to, co robimy? Wsparłyśmy Ciebie?

Ty wesprzyj naszą Fundację!
Wpłatę w dowolnej kwocie możesz dokonać na konto Fundacji „Mlekiem Mamy”

mBank: 13 1140 2004 0000 3002 7743 1381

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Twoja wpłata jest podziękowaniem i pomaga nam działać.

Za wszelkie wpłaty gorąco dziękujemy! Pomagają nam pokryć koszty utrzymania portali edukacyjnych, platformy podcastowej oraz umożliwiają nasze działania statutowe (Statut Fundacji).

Uwaga

Osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć w zeznaniu rocznym (PIT) łącznie kwotę stanowiącą 6% dochodu, a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Dowodem przekazania darowizny jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego (tj. wydruk potwierdzenia przelewu). Na życzenie Darczyńcy Fundacja „Mlekiem Mamy” wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.

Fani Mani

Według danych z 2020 roku ponad 70% internautów zrobiło zakupy on-line chociaż raz. Jeżeli jesteś internautką, to jest bardzo duża szansa, że robisz zakupy on-line.

Doskonale wiemy, że czasami trudno jest wesprzeć jakąś inicjatywę, bo na co dzień jest wiele innych wydatków. Dlatego prosimy Cię – zarejestruj się na Fanimani.pl i wspieraj naszą organizację robiąc zakupy on-line. Za każde Twoje zakupy sklep zrobi darowiznę na nasz cel. Czyż to nie jest cudowne, proste, a w dodatku DARMOWE?

Wystarczy zarejestrować się i wybrać naszą Fundację. Możesz też zainstalować Przypominajkę, która przypomni Ci o jej włączeniu przed zrobieniem zakupów.

Kliknij tu: fanimani.pl

#edukacjazamiastreklamy (zbiórka stała)

Nasza misja jest bliska Twojemu sercu? Dorzuć się na [wspieramto.pl] !

Dzięki Waszym wpłatom wydałyśmy edukacyjny, laktacyjny “Kalendarz Mlekiem Mamy” na rok 2023 i przekazałyśmy go bezpłatnie około 150 publicznym podmiotom leczniczym na terenie kraju (łącznie 500 sztuk), aby każda kobieta w okresie okołoporodowym, przychodząca na wizytę do gabinetu lekarskiego miała dostęp do rzetelnej wiedzy zamiast reklamy tzw. mleka modyfikowanego.

Kalendarz promowałyśmy hasłem #edukacjazamiastreklamy. Zamiast REKLAMY zapewniłyśmy kobietom w okresie okołoporodowym, przychodzącym na oddział szpitalny profesjonalną wiedzę na temat zalet karmienia naturalnego i ewentualnych problemów w laktacji.

“Kalendarz Mlekiem Mamy” normalizuje i promuje karmienie naturalne (piersią lub odciągniętym mlekiem) małych dzieci.

Możesz również skorzystać z szybkich płatności:

Wybierz kwotę wsparcia:

Wybierz kwotę, którą chcesz wesprzeć naszą Fundację!

10zł

20zł